Logotypy

Každá firma potřebuje svoji značku, společně můžeme vytvořit originální značku, která bude snadno zapamatovatelná, čistá a bude vyjadřovat přesně to co má.

Každá firma potřebuje svoji značku, společně můžeme vytvořit originální značku, která bude snadno zapamatovatelná, čistá a bude vyjadřovat přesně to co má.

Pasáž českého designu

Klafar

Rejčka - bytový dům

„Než začnu ,vytvořím myšlenkovou mapu s nápady a souvislostmi“

...před samostatnou tvorbou si o vás zjistím co nejvíc. Všechny souvislosti a nápady rozvíjím v myšlenkových mapách.

„Je možné že vám pošlu více variant. Vybereme jednu a doladíme detaily.“

...samostatná tvorba loga nezabere 10 minut. Jsou to hodiny práce, kdy koncept rozvíjím a tvořím několik variant, na kterých dál pracuji. Někdy se stává, že logo nakonec smažu a začínám od znova.

„Logo si načtrnu na papír, po té převedu do grafického programu.“

...vezmu do ruky fixu nebo tužku. Po počmárání něco mezi 5-10 papíry teprve otevírám Illustrátor. Zde začínám vše ladit tak, aby to bylo co nejpříjemnější lidskému oku - objekty, písma, barvy, mezery mezi jednotilvými objekty, ...

„Finální variantu loga vám zašlu v logobalíku spolu s logomanuálem.“

....k finálnímu logu připravím manuál - definuju barvenosti v RGB, CMYK, použitá písma. Dále připravím logo v černobílé variantě a určím ochrané zóny. Logo dostanete v tzv. logobalíku - ve křivkách, na bílém i průhledném pozadí.

Máte nápad? Nebo nějaký dotaz?

(Po-Pá 9:00-18:00) volejte na +420 773 082 013, pište na e-mail: nikola@zavodnikova.cz nebo napište do formuláře. Odpovím z pravidla do druhého dne.

Abyste nezapomněli, co jste mi napsali, kopie Vaší zprávy Vám bude odeslána na Vámi zadaný e-mail

Při své práci používám: